6 sierpnia 2022

XIX Niedziela Zwykła


07-08-2022

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 11:00 WKC zaprasza na wspólną modlitwę Różańcem do Krwi Chrystusa.
  2. Wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce, zapraszam do duchowego pielgrzymowania i wpierania modlitwą pielgrzymujących do różnych sanktuariów maryjnych, szczególnie na Jasną Górę.
  3. W środę, zapraszam na Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a w każdą sobotę na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu.
  4. W sobotę, 13 sierpnia, nabożeństwo fatimskie. Rozpoczynamy różańcem o godz. 19:00, następnie procesja ze świecami i Msza Św. Serdecznie zapraszamy, aby w modlitwie przez ręce Maryi wypraszać Boże dary dla nas i całego świata.
  5. W przyszłą niedzielę ofiarą do puszek wspieramy uczelnie katolickie.
  6. Prasę katolicką można nabyć przy wejściu do zakrystii.
  7. Wyrażam szczerą wdzięczność mieszkańcom z Pomlewa, za troskę o czystość w naszej świątyni, wystrój kwiatów, a także wykonane wszystkie prace porządkowe.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej. Solenizantów jest 14 najstarsza Małgorzata lat 85, a jubilatów jest 5 par, najstarsza o stażu 48 lat.