10 września 2022

XXIV Niedziela Zwykła


11-09-2022

 

  1. Jak co roku wyrusza z naszej parafii pielgrzymka do MB Trąbkowskiej, na uroczystą Mszę Świętą o godz. 12:00, by wspólnie dziękować za tegoroczną opiekę i zebrane plony.
  2. Dziś również rozpoczynamy kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. W naszej modlitwie będziemy prosili Boga o wzrastanie polecanych w świętości.
  3. Zapraszam na drugie spotkanie rodziców dzieci, które chcą przyjąć pierwszą komunię święta w przyszłym roku, w poniedziałek na godz. 17:15. Na Mszę Św. i spotkanie po niej kandydatów do bierzmowania.
  4. We wtorek, 13 września, nabożeństwo fatimskie. Rozpoczniemy różańcem o godz. 19:00, następnie procesja ze świecami i Msza Św.
  5. W środę, 14 września, będziemy obchodzili święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W czwartek, 15 września, wspominamy Najświętszą Maryję Pannę Bolesną.
  6. W najbliższą niedzielę, 18 września, przypada nasza kolekta remontowo inwestycyjna.
  7. Prasę katolicką można nabyć przy wejściu do zakrystii.
  8. Mieszkańcom z Jodłowna dziękuję za troskę o dbałość nad naszą świątynią, wystrój kwiatów oraz prace porządkowe.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzę bliskości i mocy Pani Trąbkowskiej, w codziennym życiu. Solenizantów jest 19 najstarsza Hanna lat 64, jubilatów 5 par najstarsza o stażu 32 lat.