24 września 2022

XXVI Niedziela Zwykła


25-09-2022

  1. Dziś po raz 108 obchodzony jest Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Modlitwą wspieramy wszystkich, którzy z powodu wojny, prześladowań i innych trudności musieli opuścić rodzinny kraj.
  2. Kolekta remontowo inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła 1105,50 zł. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. W najbliższą sobotę rozpoczniemy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie o godz. 17:30. W niedzielę bezpośrednio po Mszy Św. o godz. 9:00. Osoby, które nie mogą przybyć do świątyni, zapraszamy, aby łączyli się z nami w modlitwie różańcowej w domu.
  4. W sobotę przypada także pierwsza sobota miesiąca. W tym dniu z rana odwiedzę naszych chorych, a o godz. 17:30 zapraszam na Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny oraz różaniec, który poprowadzą Róże Różańcowe.
  5. Prasę katolicką można nabyć przy wejściu do zakrystii.
  6. Mieszkańcom z Jodłowna dziękuję za troskę o dbałość w naszej świątyni, wystrój kwiatów oraz prace porządkowe.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę, obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Niepokalanej. Solenizantów jest 13 najstarsza Teresa lat 72, jubilatów 3 par najstarsza o stażu 16 lat.