Duszpasterze

Proboszczowie
1. śp. Ks. Franciszek Jarząb od 1973 do 1974
2. Ks. Marian Szlagowski od 15-08-1974 do 1983
3. śp. Ks. Remigiusz Grzegorek od 1983 do 1988
  śp. Ks. Franciszek Jarząb od 1988 do 1989
4. śp. Ks. Janusz Rekowski od 1989 do 12-03-2012
5. śp. Ks. Marek Derebecki od 18-03-2012 do 29-10-2015
6. Ks. Wojciech Gruchała od 09-11-2015 

 



Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii p.w. Macierzyństwa N.M.P. umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub zgodnie z prawem.


Macierzyństwa NMP Jodłowno